ОФІЦІЙНА МЕТА ТА ЦІЛІ

ХРИСТИЯНСЬКИХ ТЕОЛОГІЧНИХ КУРСІВ

Дорогі брати та сестри, улюблені у Христі!                                                                                  

Вітаємо Вас любов’ю Господа нашого Ісуса Христа!

Організатори та спікери християнського проекту «Християнські Теологічні Курси», у зв’язку з проведенням першої сесії, виявили бажання пояснити мету та цілі створення та існування цього проекту.

Метою проведення Християнських Теологічних Курсів є виявлення, поширення, та утвердження класичної євангельсько-баптистської теології.

Цілями цього проекту являються:

  1. Братерське спілкування учасників;
  2. Духовне збагачення та розвиток теологічних знань учасників;
  3. Огляд та обговорення важливих біблійних та теологічних питань.

Хочемо зазначити, що даний проект є особистою ініціативою братів у Христі Ісусі, котрі є членами різних церков євангельських християн-баптистів України.  Цей проект являє собою теологічну платформу для спілкування однодумців, він виконуватиме функцію форуму, де буде проводитись вивчення, аналіз та обговорення актуальних та важливих теологічних питань.

Перша сесія Християнських Теологічних Курсів буде проводитись в офісі Івано-Франківського Обласного Об’єднання Церков Євангельських Християн-Баптистів за адресою: вул. Гординського 20, 22-23 листопада 2019 року. На цій сесії будуть порушені наступні питання:

  1. Вивчення, аналіз, та обговорення проблемних пневматологічних питань, в особливості пов’язаних з поняттями «хрещення Святим Духом», «друге духовне переживання» і т. п.
  2. Вивчення, аналіз та обговорення проблемних сотеріологічних питань, в особливості пов’язаних з теологічними поняттями «кальвінізм», «армініанство», «полупелагіанство», «відкрита теологія» і т. п.
  3. Історичний огляд пневматологічних та сотеріологічних сперечань та дискусій в лоні Вселенської Христової  Церкви.

Координатор ХТК — Федюк Владислав

Емейл: vladovvlad205@gmail.com

Мобільний номер: +380 680 09 91 59